Пані та панове!

   

Як відповідальний бізнес, що усвідомлює необхідність прозорого висвітлення своєї діяльності та прогресу на шляху сталого розвитку, ми раді представити вашій увазі річний Звіт компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» за 2017 рік.

Ми впевнені, що наша місія полягає не лише у задоволенні потреб споживачів у різноманітних напоях найвищої якості. Ми докладаємо значних зусиль для мінімізації негативного впливу на довкілля, для покращення життя громад та соціально-економічної ситуації в Україні загалом.  Наше бачення цих напрямів діяльності відображені у стратегічних цілях розвитку до 2020 року, з якими ви можете детальніше ознайомитися у Звіті.

Досягнути зазначених амбітних цілей можна лише доклавши максимальних зусиль, використовуючи при цьому кожну нагоду на шляху сталого розвитку. Запорукою нашого успіху є, насамперед, командапрофесіоналів, які, поділяючи цінності та принципи компанії, роблять свій внесок у її розвиток.

Від першого дня існування компанії ми невпинно працюємо над покращенням ефективності використання природних ресурсів при виробництві продукції. У 2017 році ми досягнули значних результатів. Зокрема, нам вдалося зменшити кількість пакувальних матеріалів, які використовуємо, скоротити обсяги споживання енергії та мінімізувати викиди парникових газів. Про це докладно – у розділах Звіту.     

Маючи на меті рух назустріч уподобанням наших споживачів, в умовах динамічного розвитку, ми працюємо над розширенням асортименту продукції, що завжди відповідатиме очікуванням ринку. Приміром, у 2017 році ми розпочали виробництво безкалорійної Coca-Cola Zero©, а у планах на майбутнє – випуск ще декількох продуктів зі зниженою калорійністю.

Важливим аспектом нашої діяльності є ґрунтовна та плідна взаємодія із зацікавленими сторонами, тому сподіваємося, що цей Звіт відповість на важливі для вас питання. 

Будемо дуже раді почути вашу думку!

Константінос Спанудіс,
Генеральний директор
ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»