Продукція та діяльність

   

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» виробляє, продає та здійснює дистрибуцію  популярних в усьому світі безалкогольних напоїв. 

 

 

Продукція компанії широко представлена на території України та Молдови, оскільки завод виготовляє напої для обох ринків компанії  Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova. Крім цього, продукція експортується  в інші країни Групи Coca-Cola HBC, такі як Білорусь, Вірменія та Польща

Категорії продукції

• Солодкі газовані напої: Coca-Cola Оригінальний смак®, Coca-Cola Light®, Coca-Cola Zero SUGAR®, Fanta® з апельсиновим соком, Fanta® з лимоннимсоком, Fanta® Смак Мандарин, Sprite®, Schweppes® Bitter Lemon, Schweppes Indian Tonic®, Schweppes® Taste of Pink Grapefruit, Schweppes® Taste of Classic Mojito.
• Вода: природна питна вода BonAqua® (газована, негазована та середньогазована).
• Соки та сокові напої: Rich® (10 смаків), Rich kids® (4 смаки).
• Енергетичні напої: Burn Original®, Burn Refreshing Energy® ( Burn Apple Kiwi® з літа 2017), Burn Passion Punch®, Burn Lemon Ice® та Gladiator®. 
• Чай: Nestea® виготовлявся до кінця 2017 року, у четвертому кварталі 2017-го компанія почала виготовляти чаї FUZETEA® (4 смаки).

Заклади громадського харчування можуть реалізовувати напої Coca-Cola®, Fanta® з апельсиновим смаком та Sprite® на розлив, оскільки наша компанія надає замовникам у користування відповідні апарати (Рostmix). Крім того, компанія є дистриб’ютором елітних алкогольних напоїв та енергетичних напоїв компанії Monster Energy®.

         
   

Виробництво

Виробничі потужності «Кока-Кола Беверіджиз Україна» – це один завод, на території якого також розташований головний офіс. На території України розташовано 12 торгівельних представництв (філій), що займаються дистрибуцією напоїв компанії. Наше підприємство – один із найпотужніших заводів Coca-Cola у Європі, він відповідає найвищим українським та світовим стандартам виробництва. Це дозволяє компанії гарантувати відповідний рівень якості та безпечності продукції для здоров’я споживачів.

Екскурсії на завод та у Музей Кока-Кола    
 

Компанія організовує екскурсії на завод та у Музей Кока-Кола, під час яких відвідувачі мають змогу дізнатись більше про історію компанії, широкий асортимент напоїв, а також відвідати виробничі лінії.

Екскурсії безкоштовні та проводяться
професійним гідом. Завод дозволяється відвідувати дітям старшим 12 років. Записатись на екскурсію можна за номером гарячої лінії 0 800 30 80 08.